Wydarzenia Poznajmy się Moja działalność Działania w senacie Multimedia Kalendarium
dla mediów Wydarzenia    |    Zapoznaj się z najnowszymi działaniami
Obecnie przebywasz:
Home / Wydarzenia
Otwarcie Centrum Pępowa
Wydarzenia
czcionka  |  drukuj
  • centrum pepowo
  • centrum pepowo
Wpis dodal: ED
Otwarcie Centrum Pępowa
2014

Kolejne miejscowości naszego obszaru pięknieją na naszych oczach.

Najnowszym przykładem jest centrum Pępowa - miejscowości, w której znajduje się siedziba LGD Gościnna Wielkopolska. Nowa fontanna, rekreacyjna siłownia zewnętrzna oraz kąciki zieleni z pergolami, ścieżkami spacerowymi , stołami do gry w szachy i ping - ponga i ławkami przyciągały mieszkańców i turystów jeszcze przed oficjalnym otwarciem, które miało miejsce w minioną niedzielę 13 lipca 2014r.

Podczas uroczystości otwarcia centrum Pępowa Senator  Marian Poślednik, prezes Zarządu Stowarzyszenia LGD Gościnna Wielkopolska, podkreślił rolę i znaczenie Lokalnej Grupy Działania Gościnna Wielkopolska w realizacji projektów rozwijających funkcje rekreacyjne i turystyczne obszaru Gościnnej Wielkopolski. Inwestycja zrealizowana w centrum Pępowa jest współfinansowana z budżetu Lokalnej Strategii Rozwoju LGD Gościnna Wielkopolska w wysokości 300 000,00 zł.

LGD Gościnna Wielkoolska promowała na swoim stoisku realizację Lokalnej Strategii Rozwoju i rozdawała materiały zawierające informacje o projektach realizowanych na terrenie Gminy Pępowo -  14 projektów, o łacznej wartości dofinansowania z budżetu LSR LGD Gościnna Wielkopolska 1 099 365, 96 zł.

Kolejne wydarzenia
Zobacz również
twetter
Sprawdź o czym teraz ćwierkam
1:00
1
STYCZEŃ